Den začíná dobrou snídaní

Denně 8:00 - 10:00

Naše snídaně jsou připraveny z kvalitních surovin a nabízíme širokou škálu pokrmů, aby si každý host našel to své. V jídelně s krásným výhledem bude zajištěn studený švédský stůl, a pokud si budete chtít dát i vajíčka či párky, budete si moci vybrat z několika á la carte možností, které budou čerstvě připraveny přímo pro Vás. Zároveň má hotel i vlastního pekaře, který Vám na snídani dodá lahodné a křupavé pečivo přímo z trouby na Váš stůl.


Večeře v rámci pobytových balíčků

Denně 18:00 - 19:00

V rámci našich pobytových balíčků, je Vám k dispozici hotelová restaurace, která servíruje večeře formou výběru z menu ve formě 3-chodové večeře. 

Dle Vašich potřeb můžeme připravit i dietní jídla podle potřeb a zdravotního stavu na objednávku předem. 

Restaurace servíruje klasické české pokrmy i mezinárodní kuchyni dle tradičních receptů z lokálních surovin.


GASTRONOMIE

Restaurace Tusculum v těsné blízkosti

V překrásné části města Karlovy Vary čeká po celý rok na své návštěvníky restaurace Tusculum. Jak název Tusculum (místo odpočinku) napovídá, nabízí restaurace pohodlí, klid a uvolněnou atmosféru všem, kteří hledají odpočinek a odreagování od každodenního koloběhu života.

Restaurace se nachází pouhých 20 metrů od Villa Lauretta. www.tusculumkv.cz

Villa Lauretta se nachází v samém centru lázeňské zóny Karlových Varů a máte tak jedinečnou možnost výběru z široké nabídky dalších restaurací v okolí.