Romantický pobyt

Chcete si vyjet do Karlových Varů se svou druhou polovičkou?

Romantický pobyt je skvělou volbou pro ty, kteří hledají odpočinek a relaxaci ve spojení s romantickou atmosférou. Nabízíme útulné a tiché pokoje s krásnými výhledy, kde bude při příjezdu připravena láhev prosecca a další romantická překvapení, jako jsou květiny na pokoji či svíčky. Kromě toho vám v rámci balíčku zajistíme soukromou návštěvu našeho wellness centra, kde si užijete párovou perličkovou koupel a privátní saunu. Romantický pobyt je dokonalý způsob, jak si užít společný čas v krásném prostředí lázní a zároveň si odpočinout a načerpat novou energii.

  • Ubytování na 2 nebo 3 noci ve dvoulůžkovém pokoji s polopenzí
  • Párová relaxační perličková koupel
  • 60 min. privátní sauna pro 2 osoby
  • Romantická výzdoba pokoje
    (plátky růží, květina, láhev prosecco) 
  • Župany k dispozici zdarma
  • Welcome drink 
  • Zdarma wifi na pokoji

Ubytování je možné v den příjezdu od 14:00 a v den odjezdu je možné pokoj využívat do 11:00. Domácí mazlíčci nejsou povoleni. Pro ubytování je třeba předložit identifikační průkaz s fotografií. 

Storno podmínky

Rezervaci je možné zrušit nejpozději 3 dny před příjezdem do 15:00. V případě pozdějšího storna je účtován poplatek ve výši 100% objednaných služeb. 

Platba a garance

Rezervace je platná pouze při uvedení údajů platné platební karty jako garance storno poplatků. Platba za ubytování probíhá při příjezdu.

Děti a přistýlky

0-2 roky: zdarma, dětská postýlka na vyžádání
3-11 let: 500 CZK za osobu a noc vč. snídaně
12 let+: 1200 CZK za osobu a noc

Přistýlku je možné umístit pouze do kategorie Deluxe a Junior Suite

Parkování

Za příplatek je možné parkovat na omezeném počtu parkovacích míst přímo u hotelu (max 3 vozy). Další možnosti parkování Vám rádi poradíme při příjezdu na recepci.

V ceně není zahrnut městský poplatek ve výši 50 Kč na osobu a den. Úhrada probíhá v den příjezdu na recepci.