Naše léčebné programy

Programy jsou prováděny pod lékařským dohledem. Během celého pobytu v sanatoriu se můžete obrátit na lékaře s dalšími otázkami, změřit krevní tlak, získat recepty na předepsané léky. Lékařské programy jsou zakončeny získáním podrobné zprávy o provedených vyšetřeních a léčbě, a jsou doprovázeny doporučeními k dalšímu vyšetření a předepisování léků. Závěrečná lékařská zpráva může být vydána v angličtině, češtině a ruštině.

Lázeňský program (7-14 dní)

Lékařská konzultace, předepsání pitné kúry karlovarských pramenů, 2 léčebné procedury denně podle pokynů lékaře, návštěva sauny.

Cena: 600 Kč / osoba / den

Lázeňsko-diagnostický program (7-14 dní)

Lékařská konzultace, EKG, BMI, rutinní laboratorní krevní rozbor, ergometrie, kineziologický rozbor fyzioterapeuta, doporučení k dalšímu vyšetření a léčbě, předepsání pitného kurzu pramenů, 2 procedury denně podle pokynů lékaře, návštěva sauny. Po ukončení programu pacient obdrží lékařské stanovisko s doporučeními pro další vyšetření, prevenci a léčbu.

Cena: 850 Kč / osoba / den

Detoxikační program

Lékařská konzultace, EKG, rutinní laboratorní krevní test, doporučení k dalšímu vyšetření a léčbě, předepsání pitného kurzu minerální vody, 2 procedury denně podle pokynů lékaře, návštěva sauny, detoxikační dieta, probiotika a N-protectors (Active Humic Acids), dávkovaná fyzická zátěž, infuze glutationu a vitamínu C.

Cena: 1100 Kč / osoba / den

Кardiologický program (7-14 dní)
(
vhodný pro pacienty trpící hypertenzí, chronickou ischemickou chorobou srdce, lehkou formou srdeční nedostatečnosti)

Lékařská konzultace, EKG, BMI, ECHO-Doppler nebo ergometrie, případně 24hodinové Holterovo monitorování EKG, rutinní laboratorní krevní test, Glyc.ALc.Hb, NT-proBNP, doporučení k dalšímu vyšetření a léčbě, dietní stravování, předepsání pitného kurzu minerální vody, 3 procedury denně podle pokynů lékaře, dávkovaná fyzická zátěž a/nebo individuální trénink na vibrační plošině, lékařské stanovisko s doporučeními pro další vyšetření, prevenci a léčbu.

Cena: 1100 Kč / osoba / den

Program pro léčbu metabolických onemocnění a poruch trávení (7-14 dní)
(diabetes, metabolický syndrom, jaterní obezita, chronické hepatitida, chronická gastritida, cholecystitida, pankreatitida)

Lékařská konzultace, EKG, BMI, ECHO-Doppler nebo ergometrie, ultrazvuk břišní dutiny, rutinní laboratorní krevní test, TSH, fT4, Glyc.ALc.Hb, studie "I-pro" (3denní monitorování hladiny glukózy v krvi), studie FibroScan, doporučení k dalšímu vyšetření a léčbě, dietní stravování, předepsání pitné kúry pramenů, 3 procedury denně podle pokynů lékaře, návštěva sauny, probiotika a N-protectory (Active Humic Acids), dávkovaná fyzická zátěž a/nebo individuální trénink na vibrační plošině, lékařské stanovisko s doporučeními pro prevenci a léčbu. Infuzní terapie s použitím glutationu je možná za příplatek. Možné příplatkové služby: FibroScan, I-pro, infuze.

Cena: 1100 Kč / osoba / den

Ortopedický program (7-14 dní)
(
vhodný pro pacienty trpící artritidou, artróza velkých a malých kloubů, osteochondrózou a/nebo vertebro-algickým syndromem)

Lékařská konzultace, EKG, rutinní laboratorní krevní test, kineziologický rozbor fyzioterapeuta, doporučení k dalšímu vyšetření a léčbě, předepsání pitného kúry pramenů, 3 procedury denně podle pokynů lékaře, návštěva sauny, dávkovaná fyzická zátěž a/nebo individuální trénink na vibrační plošině, konzultace ortopeda s možností aplikace intraartikulárních injekcí kyseliny hyaluronové. Konzultace ortopeda s injekcemi do bolestivých oblastí přípravky GUNA a intraartikulární injekce kyseliny hyaluronové – za dodatečný poplatek.

Cena: 1100 Kč / osoba / den

Neurologický program (14-21 dní)
(
vhodný pro pacienty po prodělané mrtvici ne dříve než 31 dní po jejím vzniku, s zachovanou schopností pohybovat se, a také pro pacienty trpící Parkinsonovou nemocí) 

Lékařská konzultace, rutinní laboratorní krevní test, kineziologický rozbor fyzioterapeuta, doporučení k dalšímu vyšetření a léčbě, předepsání pitné kúry pramenů, 3 procedury denně podle pokynů lékaře, návštěva sauny, konzultace s neurologem, dvakrát denně cvičení na vibrační plošině pro senzorický trénink (s využitím IT technologie a biologické zpětné vazby), lékařské stanovisko s doporučeními pro prevenci a léčbu.

Cena: 1200 Kč / osoba / den


Máte nějaký dotaz? Napište nám.