Ubytování se snídaní

Dobré ráno začíná dobrou snídaní

Při ubytování se snídaní si můžete užít komfort našeho hotelu v Karlových Varech, zatímco každé ráno Vám bude podávána lahodná snídaně. Naše snídaně jsou připraveny z kvalitních surovin a nabízíme širokou škálu pokrmů, aby si každý host našel to své. V jídelně s krásným výhledem bude zajištěn studený švédský stůl, a pokud si budete chtít dát i vajíčka či párky, budete si moci vybrat z několika á la carte možností, které budou čerstvě připraveny přímo pro vás. Ubytování se snídaní je skvělou volbou pro ty, kteří chtějí zažít krásy Karlových Varů a mít zároveň každé ráno vynikající snídani připravenou přímo pro ně.

  • Ubytování v dvoulůžkovém pokoji se snídaní
  • Sleva na delší pobyty
  • Zdarma wifi na pokoji

Ubytování je možné v den příjezdu od 14:00 a v den odjezdu je možné pokoj využívat do 11:00. Domácí mazlíčci nejsou povoleni. Pro ubytování je třeba předložit identifikační průkaz s fotografií. 

Storno podmínky

Rezervaci je možné zrušit nejpozději 48 hod. před příjezdem do 15:00. V případě pozdějšího storna je účtován poplatek ve výši 100% objednaných služeb. 

Platba a garance

Rezervace je platná pouze při uvedení údajů platné platební karty jako garance storno poplatků. Platba za ubytování probíhá při příjezdu.

Děti a přistýlky

0-2 roky: zdarma, dětská postýlka na vyžádání
3-11 let: 15 EUR za osobu a noc
12 let+: 30 EUR za osobu a noc

Přistýlku je možné umístit pouze do kategorie Deluxe a Junior Suite

Parkování

Za příplatek je možné parkovat na omezeném počtu parkovacích míst přímo u hotelu (max 3 vozy). Další možnosti parkování Vám doporučí naše recepce.

V ceně není zahrnut městský poplatek ve výši 50 Kč na osobu a den. Úhrada probíhá v den příjezdu na recepci.